Projektový inženýr/ ka pro automotive s AJ

Firma Zlín Precision s.r.o. se zahraniční účastí zabývající se výrobou plastových komponentů v oblasti automotive hledá do svého pracovního týmu nové spolupracovníky na pozici:

Náplň práce

  • odpovědnost za kompletní vedení projektu od jeho zadání klientem až po spuštění sériové výroby
  • stanovení harmonogramu a klíčových termínů projektu, koordinace a monitoring v průběhu realizace projektu podle stanoveného harmonogramu
  • hlídání dodržení stanoveného rozpočtu projektu
  • řízení změn a řešení technických problémů při realizaci projektu
  • příprava vzorků, zkoušek a technické dokumentace
  • reporting o stavu projektu pro vedení společnosti
  • zastupování společnosti při komunikaci se zákazníkem a  dodavateli
  • komunikace napříč všemi odděleními

Nabízíme

  • různorodá a odpovědná práce
  • možnost odborného růstu a osobního rozvoje
  • pružná pracovní doba
  • součást úspěšného a přátelského týmu
  • zaměstnanecké benefity: stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění, mobil, notebook, čtvrtletní a mimořádné prémie
  • program vzdělávání
  • možnost home office
  • finanční ohodnocení odpovídající znalostem a pracovnímu nasazení
  • nástup ihned nebo dohodou

Požadavky

  •  ukončené vysokoškolské vzdělání technického směru
  •  praxe jako projektový inženýr v oboru lisování plastových dílů pro automotive výhodou
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • základní znalost IATF 16949/ AIAG (QS 9000) výhodou
  • výborná znalost anglického jazyka
  • samostatná, pečlivá a motivovaná osobnost, velmi dobré komunikační a reprezentační   schopnosti, zkušenost s vyjednáváním, flexibilita
  • schopnost práce pod tlakem, umět stanovovat priority
  • ochota cestovat v rámci služebních cest

Firma: Zlín Precision s.r.o.

Kontakt: Mária ČIŽMÁROVÁ
U Tescomy 247
760 01 Zlín

Telefon: 577057048

Místo práce: Zlín

Plat: 30000 - 50000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé