Operátor/ka pokovení od 20.000,- Kč čistého

Firma Zlín Precision s.r.o. se zahraniční účastí zabývající se výrobou plastových komponentů v oblasti automotive hledá do svého pracovního týmu nové spolupracovníky na pozici:

Požadavky

  • zručnost
  • samostatnost
  • spolehlivost a ochota pracovat ve třísměnnén provozu

Náplň práce

  • provádění manuálních činností související s obsluhou výrobních linek  a zařízení, vkládání a vyjímání dílů či komponentů, vizuální kontrola a balení (jednoduchá práce), zaučíme
  • 3 směnný provoz, 7,5 hodinové směny (týden ranní, týden odpolední a týden noční směny), víkendy volné
  • práce je vhodná pro ženy

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  •  mzda od 140,-Kč za hodinu + příplatky a odměny
  • stravenkový paušál
  • volnočasová karta Edenred Benefits s příspěvkem až do 800,-Kč měsíčně (sport, plavání, masáže, wellness, nákup v lékárně ...)
  • penzijní připojištění
  • měsíční a čtvrtletní prémie, příspěvek na dovolenou a vánoce
  • 23 dnů dovolené
  • možnost přesčasové práce
  • nástup dohodou

Dobře odvedenou práci umíme ocenit !

Neváhejte a kontaktujte nás na  577 057 048, 602 565 390, nebo pište na m.cizmarova@zlin-precision.cz

Firma: Zlín Precision s.r.o.

Kontakt: Mária ČIŽMÁROVÁ
U Tescomy 247
760 01 Zlín

Telefon: 577057048

Místo práce: Zlín-Lužkovice

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé